Відмова від розсилки
Дякуємо вам за ваш час та за довіру, яку ви віддали нашій компанії. Будь ласка, зверніть увагу, що ви більше не будете отримувати будь-які повідомлення, новини чи акції від нашої сторони. Якщо у майбутньому ви знову зацікавитеся нашою інформацією чи послугами, будемо раді бачити вас серед наших читачів знову. Дякуємо за ваше розуміння та співпрацю. Бажаємо вам всього найкращого.
Ви впевнені що хочете відмінити підписку?
Так
Ні
×

Сплав емоції та функціональності

31 серпня 2017

novie-ruchki-citterio-line-ua

Найкраще від мальовничої природи півночі Італії і сучасного ритму життя центральної Європи. Так можна описати нову колекцію меблевих ручок від італійської фабрики Citterio Line (Чіттерио Лайн).

Величні Альпи, безкраї луки, відомі озера регіону Ломбардії та натуралістичні мотиви знайшли відображення у витонченому дизайні лінійки. Плавність форми, елегантність виконання, природність дизайну ручок з колекції Citterio Line відкривають нові можливості в оформленні інтер'єру в еко-стилі, скандинавському або мінімалістичному напрямках.

Технологічність мегополісів, прагнення до простоти і збереженню легкості простору диктують свої вимоги до дизайну, які також враховані в новій колекції. Лаконічність, функціональність, зручність - головні орієнтири в оформленні сучасного інтер'єру.

Citterio Line створили унікальну лінійку, де вміло і творчо об'єднані природа і атмосфера європейського міста.

Citterio Line - сімейне підприємство з 50-річною історією. Воно було засноване Рігоберто Читтерио в мальовничому районі Ренате в самому серці Бріанца.

Сьогодні компанія Citterio Line, зберігаючи традиції сімейного підприємства, поставляє свою продукцію через розгалужену мережу представників і дистриб'юторів майже в усі країни світу.

Citterio Line - це прогресивний дизайн, творчість, унікальний стиль і 100% європейська якість.

Продукція Citterio Line орієнтована на середній і преміальний сегмент ринку лицьової фурнітури, дизайн якої захищений міжнародними та європейськими патентами. 

Нова колекція. Нові можливості. Вже в магазинах KRONAS.

 

Наші партнери

Говоріть...

Закрити