Дружня зустріч партнерів на ТТ Королева 16-17 березня 2017!

21 березня 2017

Минулого тижня відбулася важлива подія в меблевій індустрії: пройшла міжнародна спеціалізована меблева виставка МТКТ і Kiff 2017 (м.Київ). У найактивніші дні виставки, 16 та 17 березня, ми зібрали наших партнерів з усієї України для проведення дружніх зустрічей.

Під час даних заходів ми змогли не тільки розповісти про світові тренди в меблях і інтер'єрах, показати всі найцікавіші і унікальні новинки в асортименті компанії, але і поспілкуватися в неформальній обстановці, отримати масу позитивних емоцій і заряду для подальшої роботи.

Місцем локації заходу стала торгова точка Корольова (м. Київ).

В рамках програми виступили 5 спікерів:

- Керівник напрямку «Меблева фурнітура» - Наталія Володько з презентацією з огляду новинок фурнітури. Особливу увагу було приділено унікальній системі організації простору - шухлядах Flatbox ТМ GIFF.

- Технічний фахівець з меблевої фурнітури - Дмитро Біндас. Дмитро провів майстер-клас зі збору шухляд Flatbox, під час проведення якого були запрошені бажаючі з залу для безпосередньої участі в складанні. Саме ці сміливці придбали не тільки практичний досвід зі збору шухляд, а й отримали комплект Flatbox в подарунок.

- Бренд-менеджер з власних ТМ - Козятинська Ольга, презентувала нові колекції ручок ТМ VIRNO і GIFF.

Далі естафету прийняв керівник напряму «Меблеві фасади» - Віталій Козак, який розповів про нові ультрамодних фрезерування фарбованих фасадів, показав зразки - фасади з інтегрованими ручками ТМ Фасарт.

Родзинкою зустрічі стала провідний викладач напрямки інтер'єрний дизайн Європейської школи дизайну - Анастасія Заїка, яка розповіла про тенденції в меблях та інтер'єрі 2017.

Сподіваємося, що отримана інформація виявиться корисною для наших партнерів і клієнтів та вони обов'язково зможуть застосувати ії в своїй подальшій роботі, й головне - позитивні емоції від даної зустрічі залишаться надовго в пам'яті всіх присутніх!

Наші партнери

Говоріть...

Закрити