Відмова від розсилки
Дякуємо вам за ваш час та за довіру, яку ви віддали нашій компанії. Будь ласка, зверніть увагу, що ви більше не будете отримувати будь-які повідомлення, новини чи акції від нашої сторони. Якщо у майбутньому ви знову зацікавитеся нашою інформацією чи послугами, будемо раді бачити вас серед наших читачів знову. Дякуємо за ваше розуміння та співпрацю. Бажаємо вам всього найкращого.
Ви впевнені що хочете відмінити підписку?
Так
Ні
×

Хто їде в Італію?

19 вересня 2017

fab-rozigrish-ua

Сьогодні 19.09, одже саме час підбити підсумки акції Estate Italiano. Нагадаємо, протягом трьох місяців у всіх торгових точках KRONAS проходила спільна акція з торговою маркою FAB. Ви купували продукцію італійського бренду, отримували лотерейні квитки і автоматично потрапляли до щасливчиків, серед яких будуть розіграні подарунки і головний приз.

Завтра 20.09 ми, нарешті, дізнаємося, хто отримує ГУРМЕ-набори і сертифікати у розмірі 1500 грн. на відвідування італійського ресторану. Розіграш відбудеться в наступних торгових точках KRONAS:

- Київ, пров. Куренівський, 17, час 16:00
- Київ, просп. Академіка Корольова, 1, час 16:00
- Маріуполь, вул. Макара Мазая, 10, час 17:00
- Одеса, вул. Дальницька, 39, час 16:00
- Запоріжжя, просп. Маяковського, 11, час 14:00
- Краматорськ, вул. Тихого, 1а, час 15:00

Розіграш головного призу, поїздки до Італії, відбудеться в онлайн режимі 22.09 о 12:00. Вибір переможця буде транслюватися в прямому ефірі через платформу Youtube. Посилання на трансляцію буде опубліковане на сайті і в соцмережі Facebook.

Бажаємо вам удачі і, звичайно, перемоги!

Наші партнери

Говоріть...

Закрити