Відмова від розсилки
Дякуємо вам за ваш час та за довіру, яку ви віддали нашій компанії. Будь ласка, зверніть увагу, що ви більше не будете отримувати будь-які повідомлення, новини чи акції від нашої сторони. Якщо у майбутньому ви знову зацікавитеся нашою інформацією чи послугами, будемо раді бачити вас серед наших читачів знову. Дякуємо за ваше розуміння та співпрацю. Бажаємо вам всього найкращого.
Ви впевнені що хочете відмінити підписку?
Так
Ні
×

З Ювілеєм, ТВК «КРОНАС»!

08 вересня 2016

9 вересня ТВК «КРОНАС» відзначила своє 20-річчя!

У всіх торгових представництвах по Україні та в стінах Керуючої компанії звучав дзвін келихів, який знаменував подолання 20-річного рубежу життя компанії!

20 років - той час, який ТВК «КРОНАС» пройшла, починаючи з маленької, локальної компанії, яка виросла до рівня міжнародного оператора. Це шлях плідної роботи, шлях генерації нових ідей, шлях успіху на благо кожного клієнта. Разом з нами наші клієнти будують свій успішний бізнес і доказом тому - тисячі клієнтів, які колись в далекому 1996 році повірили нам і зв'язали свою долю з нашою компанією!

Впевнені, що будучи надійним партнером для своїх клієнтів, постачальників, в майбутньому ТВК «КРОНАС» тільки посилить свої позиції і займе місце експерта ринку меблевих комплектуючих, пропонуючи ринку новітні актуальні конструктивні рішення для меблів!

З Ювілеєм, «Кронас»!

Наші партнери

Говоріть...

Закрити