Відмова від розсилки
Дякуємо вам за ваш час та за довіру, яку ви віддали нашій компанії. Будь ласка, зверніть увагу, що ви більше не будете отримувати будь-які повідомлення, новини чи акції від нашої сторони. Якщо у майбутньому ви знову зацікавитеся нашою інформацією чи послугами, будемо раді бачити вас серед наших читачів знову. Дякуємо за ваше розуміння та співпрацю. Бажаємо вам всього найкращого.
Ви впевнені що хочете відмінити підписку?
Так
Ні
×

Новинка! Чорний профіль-Gola VOLPATO

31 грудня 2020

ban_volpato_1200x600_ukr

Найпопулярніший тренд останніх років у сфері дизайну – це меблі без традиційних ручок. Це пояснюється тим, що меблі без ручок підкреслюють чітку геометричну форму фасадів, що особливо характерно для стилю мінімалізм та лофт. Також це дозволяє втілювати креативні дизайнерські ідеї та реалізовувати їх у повсякденному житті.

Алюмінієвий профіль-Gola VOLPATO – це ідеальне та універсальне рішення для стильного інтер’єру без використання лицьової фурнітури на фасадах меблів.

В нашому асортименті було представлено три декори даних профілів: білий, венге браш та алюміній. Сьогодні ми раді презентувати ще один трендовий колір профілю – чорний матовий. За його допомогою ви можете підкреслити деякі акценти вашого інтер’єру, наприклад, скомбінувати всі елементи декору кухні в чорному кольорі: лампа, кран над мийкою, різну побутову техніку та Gola-профіль від VOLPATO.

Новий колір вже доступний для замовлення на філіях та в інтернет-магазині.

Створюй сучасні меблі разом з KRONAS!

Наші партнери

Говоріть...

Закрити