Відмова від розсилки
Дякуємо вам за ваш час та за довіру, яку ви віддали нашій компанії. Будь ласка, зверніть увагу, що ви більше не будете отримувати будь-які повідомлення, новини чи акції від нашої сторони. Якщо у майбутньому ви знову зацікавитеся нашою інформацією чи послугами, будемо раді бачити вас серед наших читачів знову. Дякуємо за ваше розуміння та співпрацю. Бажаємо вам всього найкращого.
Ви впевнені що хочете відмінити підписку?
Так
Ні
×

Нові розміри ящиків FlatBox L=300, 350 мм

31 грудня 2021

ban_flatbox_1200x600_ukr

Потрібне раціональне рішення для компактних меблів? Представляємо висувні ящики GIFF PRIME FlatBox в новій довжині – 300 та 350 мм! Всі деталі щодо замовлення запитуйте у менеджерів наших шоу-румів!

FlatBox - інтелектуальна система висувних ящиків, яка поєднує в собі витончений дизайн та технологічність. Це вибір для тих, хто цінує комфорт навіть у дрібницях та прагне втілення сучасних тенденцій у створенні меблів. У лінійці представлені ящики з металевими і скляними боковинами у висотах 84, 116, 167 і 199 мм глибиною від 300 до 550 мм в кольорах білий і графіт, а також панелі і кріплення для створення внутрішніх ящиків. Ресурс ящиків становить 100 тисяч циклів відкривань, що відповідає 65 рокам експлуатації.

Наші партнери

Говоріть...

Закрити