Відмова від розсилки
Дякуємо вам за ваш час та за довіру, яку ви віддали нашій компанії. Будь ласка, зверніть увагу, що ви більше не будете отримувати будь-які повідомлення, новини чи акції від нашої сторони. Якщо у майбутньому ви знову зацікавитеся нашою інформацією чи послугами, будемо раді бачити вас серед наших читачів знову. Дякуємо за ваше розуміння та співпрацю. Бажаємо вам всього найкращого.
Ви впевнені що хочете відмінити підписку?
Так
Ні
×

Доторкнись до весни

30 березня 2018

1200x600 UKR_1

Якщо ви тільки шукаєте оригінальні та якісні поверхні з ЛДСП для оформлення інтер'єру, або думаєте замінити меблі в кухні або офісі, пропонуємо вам ближче ознайомитися з новими декорами від відомої української марки Swisspan by Sorbes.

Кожна з семи новинок зможе зробити ваш простір особливим та стильним. Дерев’яні декори в еко-стилі, урбаністічні в стилі лофт та індастріал - ваші можливості в оформленні інтер'єру стають безмежними.

Дракар-0491-min

ЛДСП Дракар - класичне рішення в темному кольорі прекрасно поєднується зі світлими меблями. Імітація натурального спилу дерева, особливостей структури привнесуть ноти природності до вашого інтер'єру.

Мадейра-0495-min

ЛДСП Мадейра - пісочний відтінок нагадує про літо та теплі дні, що проведені на відпочинку. Приємні спогади, які повертаються варто вам побачити або доторкнутися до нового декору.

Суомі-Ларікс-0494-min

ЛДСП Суомі - чистота літнього ранку та невагомість прозорого повітря. Найсвітліший декор з весняної колекції, який додасть легкість будь-якому простору.

Нордік-Пайн-0493

ЛДСП Пайн - дерев’яний декор з легким нальотом старовини неначе спеціально створений для інтер'єрів в стилі лофт. Він неодмінно стане кращим вибором для кімнат, що наповнені світлом та повітрям.

Тасманія-0492-min

ЛДСП Тасманія - сміливий, але водночас м'який відтінок блакитного - це небанальний вибір для тих, хто відкритий до нового. Він приковує погляд і не залишає байдужим, так само, як і ви.

Файервуд-0490-min

ЛДСП Файервуд - сама суть дерева. Декор втілює стабільність з нотками ностальгії та поваги до традицій. Шана минулому у новому виконанні.

Індастріал-0489

ЛДСП Індастріал - супер-трендовий декор, що імітує холодний бетон. Сірий, аскетичний він ідеальний для оформлення інтер'єру в сучасних напрямках дизайну.

Який би з декорів ви не обрали, шукайте його у нас на в онлайн магазині або у всіх торгових точках компанії KRONAS.

Перейти до вибору декорів

Наші партнери

Говоріть...

Закрити