Відмова від розсилки
Дякуємо вам за ваш час та за довіру, яку ви віддали нашій компанії. Будь ласка, зверніть увагу, що ви більше не будете отримувати будь-які повідомлення, новини чи акції від нашої сторони. Якщо у майбутньому ви знову зацікавитеся нашою інформацією чи послугами, будемо раді бачити вас серед наших читачів знову. Дякуємо за ваше розуміння та співпрацю. Бажаємо вам всього найкращого.
Ви впевнені що хочете відмінити підписку?
Так
Ні
×

Майстер-клас зі складання ящиків Flatbox

01 лютого 2018

соцсети 1200x600 без дат_UKR

Друзі,

 

ми раді повідомити, що компанія KRONAS розпочинає серію майстер-класів зі зборки системи висувних ящиків FlatBox. Заходи та консультації з фахівцями компанії, відповідальними за напрямок, пройдуть практично в усіх наших філіях.

Наскільки вам відомо, система висувних ящиків FlatBox - це новий, технологічний продукт для зберігання речей, що відрізняється такими властивостями:

- легкістю та зручністю в експлуатації,

- функціональністю та можливістю використання практично у будь-якому інтер'єрі,

- простотою монтажу.

Ми постійно вдосконалюємо систему організації простору Fltabox, знаходимо варіанти її поліпшення, тому вона стабільно користується великим попитом у професіоналів-меблевиків.

І тепер у вас з'явилася можливість на власні очі переконатися в перевагах системи висувних ящиків FlatBox, проконсультуватися з фахівцями та задати всі питання, що вас цікавлять.

Запрошуємо на майстер-клас зі зборки системи висувних ящиків FlatBox у вашому місті. Попередня реєстрація у менеджерів філії.

 

Графік:

 

15.02. - просп. Ак.Корольова, 1, м.Київ, час о 12:00

16.02 - пров. Куренівський, 17, м.Київ, час о 12:00

21.02. - вул.Дальницька, 39, м.Одеса, час о 12:00

23.02 - просп.Маяковського, 11, м.Запоріжжя, час о 14:00

 

Графік на березень в розробці.

Наші партнери

Говоріть...

Закрити